close
تبلیغات در اینترنت
ماجراي تحصیل «حنانه شهشهانی» و شایعات بی اساس
درباره وبلاگ

نویسندگان
ورود به سايت
نام کاربری:
رمز عبور :
موضوعات مطالب
مطالب سرگرمی
عکس (9)
فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی (21)
آمار
» افراد آنلاین : 1
» بازدید امروز : 228
» بازدید دیروز : 777
» هفته گذشته : 1,442
» ماه گذشته : 15,305
» سال گذشته : 58,165
» کل بازدید : 507,965
» کل مطالب : 1851
» نظرات : 208
» تعداد اعضا : 0
» امروز : چهارشنبه 07 فروردین 1398
مطالب پر بازدید
آرشيو مطالب
نظر سنجی
خبر نامه
برای دریافت مطالب جدید عضو خبرنامه شوید
طراح قالب
تبلیغات
تبلیغات

ماجراي تحصیل «حنانه شهشهانی» و شایعات بی اساس

ماجراي پناهندگي بازيگر زن «کلاه پهلوي» از زبان مادرش+عکس

سال گذشته شايعاتي مبني بر کشف حجاب بازيگر سريال «کلاه پهلوي» در برخي سايت ها و روزنامه ها منتشر شده بود.

خبري که با پيگيري هاي مادر آن بازيگر، تکذيب شد؛ ويدا شهشهاني بازيگر تلويزيون و گوينده راديو، مادر بازيگر، با مراجعه به مقامات قانوني، شکايت خود را از برخي سايت ها و روزنامه ها مکتوب مي کند. در پي اين شکايت، برخي روزنامه و سايت ها بسته و چند نفر هم دستگير شدند. ويدا شهشهاني در مورد اين شايعه مفصل صحبت کرده است. متن کامل صحبت هاي مادر بازيگر سريال «کلاه پهلوي» را در ادامه مي خوانيد:

ويدا شهشهاني بازيگر تلويزيون، تئاتر و گوينده قديمي راديو بسيار دل پري داشت و درباره شايعاتي كه در مورد دخترش حنانه پراكنده‌اند، گفت: در ماه‌هاي پاياني سال 92 متاسفانه شاهد انتشار تصاوير فتوشاپي از حنانه در فضاي مجازي و سايت‌هاي مختلف با شايعاتي غيرواقع از زبان او مبني بر كشف حجاب و ماندگار شدنش در خارج از ايران بوديم. زماني كه او به ايران بازگشته بود تا در فيلم سركار خانم درخشنده به نام طلاق ايفاي نقش كند، قرعه شايعات و حاشيه‌ها كه گويا تمامي ندارد، اين بار به نام حنانه شهشهاني افتاد. عكس‌هاي حنانه بازيگر سريال كلاه پهلوي كافي بود تا حواشي پررنگ‌تر شده و سوژه كساني شود كه هر از گاهي به دنبال اين شايعات هستند. فكر مي‌كنم بيشتر زير سر سايت‌هاي زرد باشد. حال نمي‌دانم مشكل‌شان، سريال "كلاه پهلوي" بود يا شخص حنانه. اين شايعات بعد از حضور حنانه در شبكه دوم سيما در برنامه خانم مژده لواساني شروع شد. در پي اين اقدام غيرانساني و ورود به حريم خصوصي افراد به قوه قضائيه شكايت نمودم كه پس از بررسي، فتوشاپ بودن تصاوير به تاييد پليس محترم قضائي جرائم اينترنتي رسيد. برخي سايت‌ها مسدود شد و چند نفر بازداشت شدند.

ماجراي تحصيل «حنانه شهشهاني» و شايعات بي اساس

وي ادامه داد: پيش از اينها نيز مشكلاتي را براي خانم هديه تهراني و... به وجود آورده بودند. ظاهرا سال گذشته قرعه به نام حنانه افتاده بود. حنانه براي ادامه تحصيل به آمريكا سفر كرده بود و با وجودي كه چند پيشنهاد كاري داشت آنها را نپذيرفت. چون مي‌خواست در ايران به فعاليت هنري خود ادامه دهد. بالاخره با پيشنهاد خانم درخشنده به ايران آمد. ابتدا قرار بود در فيلم هيس! دخترها فرياد نمي‌زنند ايفاي نقش كند اما نتوانست خود را به اين فيلم برساند ولي قرار است در فيلم جديد ايشان كه در مورد طلاق است، حضور داشته باشد. همچنين پيشنهادي جهت ايفاي نقش در يك سريال 46 قسمتي دارد.

خانم شهشهاني با دلي پردرد بيان داشت: شايعات مبتني بر اين بود كه حنانه كار مدلينگ مي‌كرده و عكاس، امانتداري نكرده است. حنانه آنجا كار مدلينگ نداشته و هر كس حرفي زده، در واقع شايعه‌اي كذب بوده است. با پيگيري‌هاي انجام شده عده‌اي در شهرك غرب دستگير شدند. تا امروز سكوت كردم، گفتم شايد اين داستان و شايعات جمع شود. ولي متاسفانه برخي افراد با انتشار بيشتر تصاوير به شايعات كذب و بي‌اساس دامن زدند. افرادي كه با هتاكي با سرنوشت و آبروي خانواده‌ها (بدون اطلاع از صحت وقايع) بازي مي‌كنند، خود را در چه جايگاهي از معنويت و انسانيت فرض كرده‌اند؟ اگر براي خواهر و يا دخترشان چنين بي‌حرمتي رخ دهد، وجدانا چگونه آن را تحليل خواهند نمود؟ اگر همه ما حتي براي يك لحظه خود را در شرايط روحي ديگران قرار دهيم، هرگز حاضر نمي‌شويم حيثيت كاري و آينده آنان را زير سئوال برده و خدشه‌دار نماييم. اگر براي آقايان چنين اتفاقي بيفتد، خيلي زود از اذهان عمومي پاك مي‌شود ولي براي خانم‌ها قضيه فرق مي‌كند. از مردم عزيز تقاضا دارم منصفانه به اين گونه قضايا نگاه كنند و قضاوت را به مراجع ذي‌صلاح بسپارند.

وي مجددا يادآور شد: حنانه دوست دارد در ايران باشد و اينجا كار كند. او در ايران است و عكس‌هاي باحجابش در آمريكا منتشر شده و در همان فضاي مجازي اينترنتي موجود مي‌باشد.

خانم ويدا شهشهاني خطاب به مسئولين ذي‌ربط گفت: تقاضا دارم نظر به اينكه احتمالا جلوگيري از شيطنت‌ها و شايعه پراكني‌هاي مجازي به راحتي امكان‌پذير نباشد، ولي با فرهنگ‌سازي و آگاهي دادن به مردم بتوانيم كاري كنيم كه دست از تخريب شأن و منزلت انساني برداشته و به عنوان يك مسلمان خداشناس، به فرامين، احاديث، روايات و احكام ديني عمل نموده و پشتيبان يكديگر باشيم. قطعا ورود به حريم خصوصي افراد بويژه اشخاص شناخته شده كه در جامعه داراي طرفداراني هستند، در هيچ مسلك و مذهبي پسنديده نبوده و نخواهد بود. وي افزود: از كليه اشخاص حقيقي، حقوقي و سايت‌هايي كه براي جذب مخاطبان بيشتر با تبليغات كذب و شايعات بي‌اساس، آرامش روح و روان خانواده‌ها را بر هم مي‌زنند نيز تقاضا دارم در منش كاري خود تجديدنظر نموده و حداقل اگر آبي نمي‌آورند، سبو را هم نشكنند! طبق اظهارات عضو كميسيون اقتصادي مجلس در جلسه مورخ 3 ارديبهشت 93: "بردن آبروي مردم عين فساد است و بايد با فساد مبارزه كرد." وي در پايان گفت: براساس قانون اساسي،‌ مرجع رسيدگي به تخلفات، قوه قضائيه است و دخترم حنانه پيگير اين پرونده است.

شايان ذكر است خانم حنانه شهشهانی كه طي اين مصاحبه سكوت كرده بود، گفت: بعد از پايان اين پرونده قضائي صحبت خواهم كرد. او فقط تاكيد كرد كه من كشورم را دوست دارم و هرگز ايران را ترك نخواهم كرد. براي ادامه تحصيل به خارج از كشور رفته بودم و همان طور كه مي‌بينيد، اكنون در ايران هستم.

ويدا شهشهاني در خصوص زندگي هنري‌اش گفت: در حال حاضر بعد از دو تله فيلم كه با علي رامشه براي شبكه قرآن و تهران داشتم، اجراي برنامه‌هاي خود در راديو ايران و تهران و همين طور راديو فصلي را ادامه مي‌دهم. راديو هميشه از كودكي برايم حال و هواي ديگري دارد. صميميت خاصي بر آن حاكم است، حسي كه انرژي از شنونده مي‌گيري و مي‌داني براي يكسري مخاطب صحبت مي‌كني كه تو را مي‌شنوند. هميشه راديو و تئاتر براي من نوستالژيك بوده و اميدوارم مخاطبان از من راضي بوده باشند. الان هم يك سريال به من پيشنهاد شده است ولي هنوز پاسخي نداده‌ام چون بزودي براي عمل مغز به بيمارستان مي‌روم و اميدوارم بتوانم بعد از چند سال كه از كارگرداني فيلم دور بوده‌ام، ساخت فيلم خودم را شروع كنم.

ماجراي تحصیل «حنانه شهشهانی» و شایعات بی اساس


تعداد بازدید : 207

نوشته شده در شنبه 11 مهر 1394 توسط مشتی| لينك ثابت |

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:
عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات دیگر