close
تبلیغات در اینترنت
وقتی انتخاب های تان محدود می شود
درباره وبلاگ

نویسندگان
ورود به سايت
نام کاربری:
رمز عبور :
موضوعات مطالب
مطالب سرگرمی
عکس (9)
فروشگاه اینترنتی
خرید اینترنتی (21)
آمار
» افراد آنلاین : 3
» بازدید امروز : 120
» بازدید دیروز : 424
» هفته گذشته : 120
» ماه گذشته : 19,778
» سال گذشته : 146,377
» کل بازدید : 596,177
» کل مطالب : 1851
» نظرات : 220
» تعداد اعضا : 0
» امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
مطالب پر بازدید
آرشيو مطالب
نظر سنجی
خبر نامه
برای دریافت مطالب جدید عضو خبرنامه شوید
طراح قالب
تبلیغات
تبلیغات

دوست عزیزی که 22 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما فصل تازه ای در کتاب زندگیتان آغاز خواهد شد. امسال در انتظار چیزهایی باشید که پیش از این برای شما غیرمنتظره و غیر قابل باور بوده اند. همه چیز در مقابل چشمانتان به صورتی جادویی تغییر خواهد یافت. اکنون فرصت تجربه چیزها و کارهای تازه ای را پیدا کرده اید و می توانید زندگیتان را طوری تغییر دهید که با خود واقعیتان تطابق بیشتری داشته باشد. اگر احساس می کنید که کارها به هم ریخته شده اند و نگران هستید که چه خواهد شد کمی به خودتان فرصت بدهید، به زودی خیلی چیزها تغییر خواهند کرد. فال روزانه امسال محبوبیت و اعتماد به نفس شما نسبت به سال های گذشته افزایش خواهند یافت.

همچنین دید مثبتی که در خودتان دارید تقویت می کنید به شما کمک خواهد کرد که کمتر تحت تأثیر فشارهای موجود قرار بگیرید و با شرایط فعلی کنار بیایید. فال روزانه  با دوستان جديدي آشنا مي شويد و آن ها شما را تحسين مي كنند.  فروردین: شاید شما دوست داشته باشید روزتان را با كمترین میزان ناآرامی و بی‌نظمی سپری كنید، اما اگر شما هیچ كاری هم نكنید ظاهراً می‌توانید از دردسر دوری كنید. شاید شما مجبور شوید برنامه‌های مرتب و زمان بندی شده خود را كنار گذاشته و حسی كار كنید. خوشبختانه در حالیكه فرصتهای هیجان‌انگیزی به زندگی‌تان راه پیدا كرده‌اند، طبیعت غریزی شما بهتان كمك می‌كند این فرصتها را ببینید.  درست زمانی که فکر می کنید همه چیز تحت کنترل شماست، ناگهان متوجه خواهید شد که این افکار چیزی جز خواب و خیال نیست. همه چیز به جنب و جوش افتاده، انگار در ذهن تان آتش بازی راه انداخته اند. اما اگر سعی کنید که جلوی نمایش را بگیرید، فال روزانه فقط همه چیز بدتر خواهد شد. باید به حد و حدود دیگران احترام بگذارید تا این شوک کهکشانی به یک تجربه ی دل انگیز تبدیل شود. 

می‌توانید تنش‌های موجود را به وضوح حس کنید و می‌دانید که قرار است اتفاقی بیافتد. راه فراری برای چنین حسی وجود ندارد فال روزانه و در عین حال نمی‌توانید دست بر روی دست بگذارید و نظاره‌گر بازی سرنوشت باشید. با تکرار الگوهای قدیمی نمی‌توانید پیشرفتی در زندگی داشته باشید. از موقعیت پیش آمده استفاده کرده و تغییرات مثبتی را که مدت‌ها در حسرت و آرزوی آنها به سر می‌بردید را اعمال کنید. شاید امروز دل تان بخواهد که بدون برنامه عمل کنید، اما باید بدانید که اگر یک نقشه ی از پیش تعیین شده داشته باشید و به آن بچسبید منافع بیشتری عایدتان خواهد شد. وقتی انتخاب های تان محدود می شود می توانید با تعیین یک برنامه ی دقیق بدانید که کدام یک از وظایف تان را باید انجام دهید، در غیر این صورت اگر هیچ برنامه ای نداشته باشید ممکن است فقط وقت و انرژی خود را هدر دهید. در مقابل قوانین نایستید، در عوض از قوانین موجود به عنوان یک راهنما کمک بگیرید فال روزانه تا کارآمدی تان افزایش یابد.  به نظر می رسد این روزها انرژی بسیاری را صرف فکر کردن به روابط تان می کنید. با این که می دانید سرکوب احساسات ایده ی مناسبی نیست، اما باز هم تمایل دارید به انکار آن ها دست بزنید. نگران این نباشید که اگر کنترل تان را از دست دادید چه اتفاقی می افتاد. امروز نمی توانید از عقل تان برای فاصله گرفتن از احساسات استفاده کنید. از این که خواسته های غیر منطقی خود را به وسیله ی منطق توجیه کنید چیزی عایدتان نمی شود، پس بیهوده به پیچیدگی ها دامن نزنید.دوست عزیزی که 22 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما فصل تازه ای در کتاب زندگیتان آغاز خواهد شد. امسال در انتظار چیزهایی باشید که پیش از این برای شما غیرمنتظره و غیر قابل باور بوده اند.

همه چیز در مقابل چشمانتان به صورتی جادویی تغییر خواهد یافت. اکنون فرصت تجربه چیزها و کارهای تازه ای را پیدا کرده اید و می توانید زندگیتان را طوری تغییر دهید که با خود واقعیتان تطابق بیشتری داشته باشد. اگر احساس می کنید که کارها به هم ریخته شده اند و نگران هستید که چه خواهد شد کمی به خودتان فرصت بدهید، به زودی خیلی چیزها تغییر خواهند کرد. امسال محبوبیت و اعتماد به نفس شما نسبت به سال های گذشته افزایش خواهند یافت. همچنین دید مثبتی که در خودتان دارید تقویت می کنید به شما کمک خواهد کرد که کمتر تحت تأثیر فشارهای موجود قرار بگیرید و با شرایط فعلی کنار بیایید. فال روزانه  با دوستان جديدي آشنا مي شويد و آن ها شما را تحسين مي كنند.  فروردین: شاید شما دوست داشته باشید روزتان را با كمترین میزان ناآرامی و بی‌نظمی سپری كنید، اما اگر شما هیچ كاری هم نكنید ظاهراً می‌توانید از دردسر دوری كنید. شاید شما مجبور شوید برنامه‌های مرتب و زمان بندی شده خود را كنار گذاشته و حسی كار كنید. خوشبختانه در حالیكه فرصتهای هیجان‌انگیزی به زندگی‌تان راه پیدا كرده‌اند، طبیعت غریزی شما بهتان كمك می‌كند این فرصتها را ببینید.  درست زمانی که فکر می کنید همه چیز تحت کنترل شماست، ناگهان متوجه خواهید شد که این افکار چیزی جز خواب و خیال نیست. همه چیز به جنب و جوش افتاده، انگار در ذهن تان آتش بازی راه انداخته اند. اما اگر سعی کنید که جلوی نمایش را بگیرید، فقط همه چیز بدتر خواهد شد. باید به حد و حدود دیگران احترام بگذارید تا این شوک کهکشانی به یک تجربه ی دل انگیز تبدیل شود.  می‌توانید تنش‌های موجود را به وضوح حس کنید و می‌دانید که قرار است اتفاقی بیافتد. راه فراری برای چنین حسی وجود ندارد فال روزانه و در عین حال نمی‌توانید دست بر روی دست بگذارید و نظاره‌گر بازی سرنوشت باشید. با تکرار الگوهای قدیمی نمی‌توانید پیشرفتی در زندگی داشته باشید. از موقعیت پیش آمده استفاده کرده و تغییرات مثبتی را که مدت‌ها در حسرت و آرزوی آنها به سر می‌بردید را اعمال کنید. فال روزانه شاید امروز دل تان بخواهد که بدون برنامه عمل کنید، اما باید بدانید که اگر یک نقشه ی از پیش تعیین شده داشته باشید و به آن بچسبید منافع بیشتری عایدتان خواهد شد.

وقتی انتخاب های تان محدود می شود می توانید با تعیین یک برنامه ی دقیق بدانید که کدام یک از وظایف تان را باید انجام دهید، فال روزانه در غیر این صورت اگر هیچ برنامه ای نداشته باشید ممکن است فقط وقت و انرژی خود را هدر دهید. در مقابل قوانین نایستید، در عوض از قوانین موجود به عنوان یک راهنما کمک بگیرید تا کارآمدی تان افزایش یابد.  به نظر می رسد این روزها انرژی بسیاری را صرف فکر کردن به روابط تان می کنید. با این که می دانید سرکوب احساسات ایده ی مناسبی نیست، اما باز هم تمایل دارید به انکار آن ها دست بزنید. نگران این نباشید که اگر کنترل تان را از دست دادید چه اتفاقی می افتاد. امروز نمی توانید از عقل تان برای فاصله گرفتن از احساسات استفاده کنید. از این که خواسته های غیر منطقی خود را به وسیله ی منطق توجیه کنید چیزی عایدتان نمی شود، پس بیهوده به پیچیدگی ها دامن نزنید.


تعداد بازدید : 193

نوشته شده در یکشنبه 22 شهريور 1394 توسط مشتی| لينك ثابت |

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:
عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات دیگر